O nas

Jesteśmy firmą, która wprowadziła systemy ociepleń na rynek polski. Na podstawie naszych rozwiązań instytut ITB stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń. Nieustannie udoskonalamy nasze  produkty i systemy. Pomagamy klientom w tworzeniu wyjątkowych projektów, bo Dryvit to więcej niż ocieplenie…

Systemy Dryvit stosowane są we wszystkich strefach klimatycznych, spełniając efektywność energetyczną zarówno w Katarze, jak i na Syberii. Nasze produkty odporne są na warunki atmosferyczne, a ich elastyczność zapewnia trwałość elewacji w bardzo wymagających warunkach.  Z takim samym powodzeniem spełniamy wymagania estetyczne naszych klientów. Niezależnie od lokalnej kultury czy trendów architektonicznych, pokazujemy klientom, jak niezwykłe efekty mogą uzyskać wykorzystując nasze rozwiązania.

Należymy do CPG Europe, regionalnego oddziału RPM International Inc., który łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit i Nudura. Grupa zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa.

Skontaktuj się z nami, przedstawimy Tobie niesamowite możliwości dla Twojego projektu!