O firmie

Jesteśmy firmą, która wprowadziła systemy ociepleń na rynek polski. Na podstawie naszych rozwiązań instytut ITB stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń. Nieustannie udoskonalamy nasze  produkty i systemy. Pomagamy klientom w tworzeniu wyjątkowych projektów, bo Dryvit to więcej niż ocieplenie…

Systemy Dryvit stosowane są we wszystkich strefach klimatycznych, spełniając efektywność energetyczną zarówno w Katarze, jak i na Syberii. Nasze produkty odporne są na warunki atmosferyczne, a ich elastyczność zapewnia trwałość elewacji w bardzo wymagających warunkach.  Z takim samym powodzeniem spełniamy wymagania estetyczne naszych klientów. Niezależnie od lokalnej kultury czy trendów architektonicznych, pokazujemy klientom, jak niezwykłe efekty mogą uzyskać wykorzystując nasze rozwiązania.

Należymy do amerykańskiego holdingu RPM International Inc. zrzeszającego producentów specjalistycznych materiałów budowlanych dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych ze 130 krajów świata. W ramach współpracy korporacyjnej oferujemy również produkty firm należących do holdingu, jak system renowacyjny Vandex oraz system ochrony przeciwpożarowej Perlita.

Skontaktuj się z nami, przedstawimy Tobie niesamowite możliwości dla Twojego projektu!